Kalender
Kalender

Jalgpall kooli

Rõuge Põhikool - Education | Facebook

Võrumaa Koolispordi Ühendus - Võru maakonna 6.-9. klasside tüdrukute MV  jalgpallis / VÕITJA - Rõuge Põhikool. Mängisid Elina Kahar, Airis Piigli,  Elisa Laura Saaron, Kelly Lembla, Kaira Karolin Kann, Anett Jeedas, Miia
Võrumaa Koolispordi Ühendus - Võru maakonna 6.-9. klasside tüdrukute MV jalgpallis / VÕITJA - Rõuge Põhikool. Mängisid Elina Kahar, Airis Piigli, Elisa Laura Saaron, Kelly Lembla, Kaira Karolin Kann, Anett Jeedas, Miia

kinnitas HD wallpapers

Huviringid
Huviringid

Kooliprojekti hooaeg lõppes sellel aastal varakult | Jalgpall kooli

Rõuge Põhikool - Kolmapäeval, 06. mail toimus Võrumaa... | Facebook

Rõuge Põhikool - Täna,14.aprillil pidasid Rõuge põhikooli 1 klassi õpilased  jalgpalli võistluse Viitina lasteaia Puhhikeste rühma vastu.Esimesest  klassist tehti kaks võistkonda. 1.koha saavutasid esimese klassi esimene  rühm. 2. koha Puhhikesed. 3. koha
Rõuge Põhikool - Täna,14.aprillil pidasid Rõuge põhikooli 1 klassi õpilased jalgpalli võistluse Viitina lasteaia Puhhikeste rühma vastu.Esimesest klassist tehti kaks võistkonda. 1.koha saavutasid esimese klassi esimene rühm. 2. koha Puhhikesed. 3. koha

Rõuge Põhikool - Home | Facebook

Rõuge Saunamaal jäi (taas) napilt puudu FC Otepää ja Wrexhamiga samale  pulgale tõusmisest - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Rõuge Saunamaal jäi (taas) napilt puudu FC Otepää ja Wrexhamiga samale pulgale tõusmisest - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Rõuge Põhikool – Vikipeedia

Uudised
Uudised

Koolispordiliidu 6.-9. klasside tütarlaste meistriliiga finaalturniir  toimus Raplas | Jalgpall kooli
Koolispordiliidu 6.-9. klasside tütarlaste meistriliiga finaalturniir toimus Raplas | Jalgpall kooli

Jalgpalli liidu kooliprojekt on külastanud uuel hooajal üheksat kooli -  Uudised - Lõuna-Eesti Postimees
Jalgpalli liidu kooliprojekt on külastanud uuel hooajal üheksat kooli - Uudised - Lõuna-Eesti Postimees

Rõuge Põhikooli spordihoone - Sport.ee

Spordihoone
Spordihoone

Saalijalgpalli karikavõistlustel tehti algust 1/8-finaalidega | Jalgpall |  ERR
Saalijalgpalli karikavõistlustel tehti algust 1/8-finaalidega | Jalgpall | ERR

Laupäeval toimunud Rõuge Sügis Cup 2016 võitis Rõuge Saunamaa - Võrumaa  Teataja