často Umělec Vyplivnout motorcykel auktioner sverige vagón Jahoda Torrent
Bandai motorcykel - Stockholms Auktionsverk
Motorcykel för karusell från mitten av 1900-talet - Stockholms Auktionsverk
Färglitografier, 2 st. John-Erik Franzén (f. 1942), Sverige. Motorcyklar, signerade och numrerade. Motivet: 46x57. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -