Ljusstakar, 2 st, mässing. Höjd: 13-18 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 7234
Se produkter som liknar Kandelaber ljusstake mässing .. på Tradera (520030259)
LJUSSTAKE, mässing, made in Sweden, 1900-tal. Belysning & Lampor - Ljusstakar - Auctionet
LJUSSTAKAR, ett par, mässing, märkta N24, 1700-tal. - Bukowskis
Se produkter som liknar Ljusstake - mässing - vintage.. på Tradera (517498349)
Ljusstakar Mässing - Prylboden auktioner
LJUSSTAKE, mässing, 1900-talets mitt. - Bukowskis
Ljusstake | Barnebys
LJUSSTAKE, 1700-tal. - Bukowskis
Tradera - Ute efter ett par ljusstakar? Nu hittar du det här fina paret ute till auktion, utropspris endast 40 kr. Till auktionen: tradera.info/3cRJbRN Alla ljusstakar hittar du här: tradera.info/ljusstakar | Facebook