Home

Dvojznačnost Úvodní slovo kromě koliko se igraju produzeci u nogometu Sponzorujte Námořník Smlouva

Portal za škole - Podsjećamo - Nogomet

Ova nogometna pravila treba ukinuti ili mijenjati - Index.hr

Drama u kupu: Igraju se produžeci u Novigradu, a Dinamu opasno prijeti  ispadanje! – Nogometni.hr
Drama u kupu: Igraju se produžeci u Novigradu, a Dinamu opasno prijeti ispadanje! – Nogometni.hr

NJEMAČKA VRAĆA NOGOMET: Nakon dvomjesečne pauze, Nijemci ovoga vikenda  kreću s natjecanjima | Fenix Magazin
NJEMAČKA VRAĆA NOGOMET: Nakon dvomjesečne pauze, Nijemci ovoga vikenda kreću s natjecanjima | Fenix Magazin

Bundesliga sutra vraća nogomet na veliku scenu, na stadionu neće smjeti  biti više od 300 ljudi - Novi list
Bundesliga sutra vraća nogomet na veliku scenu, na stadionu neće smjeti biti više od 300 ljudi - Novi list

Velikim današnjim derbijem Njemačka vraća nogomet | BH Glas

FOTO] 2. PRETKOLO EL: Osijek ispao nakon drame nad dramama, CSKA sretniji  poslije lutrije jedanaesteraca – Net.hr
FOTO] 2. PRETKOLO EL: Osijek ispao nakon drame nad dramama, CSKA sretniji poslije lutrije jedanaesteraca – Net.hr

PRODUŽECI KOBNI ZA ROMU: VAR “lansirao” Porto među osam najboljih ekipa  Evrope
PRODUŽECI KOBNI ZA ROMU: VAR “lansirao” Porto među osam najboljih ekipa Evrope

BiH – Sjeverna Irska 1:1, počeli produžeci – PressMedia.ba

Produžeci na Kipru: Hrabri Zrinjski poravnao i bio znatno bliži velikom  preokretu protiv APOEL-a – Sport Centar
Produžeci na Kipru: Hrabri Zrinjski poravnao i bio znatno bliži velikom preokretu protiv APOEL-a – Sport Centar

Drama na Rujevici: Bez golova nakon 90 minuta, igraju se produžeci! -  Rijeka Danas - riječki internetski dnevnik
Drama na Rujevici: Bez golova nakon 90 minuta, igraju se produžeci! - Rijeka Danas - riječki internetski dnevnik

U subotu se nastavlja Bundesliga; prve će utakmice pratiti više od  milijardu gledatelja diljem svijeta - tportal
U subotu se nastavlja Bundesliga; prve će utakmice pratiti više od milijardu gledatelja diljem svijeta - tportal

Produžeci na Grbavici: Slab ulazak u drugo poluvrijeme koštao našu  reprezentaciju – Sport Centar
Produžeci na Grbavici: Slab ulazak u drugo poluvrijeme koštao našu reprezentaciju – Sport Centar

BROZOVIĆEV INTER I MANCHESTER UNITED UŠLI U POLUFINALE EUROPSKE LIGE:  Crveni vragovi tek u produžecima svladali Kopenhagen – Net.hr
BROZOVIĆEV INTER I MANCHESTER UNITED UŠLI U POLUFINALE EUROPSKE LIGE: Crveni vragovi tek u produžecima svladali Kopenhagen – Net.hr

Dubrovački - SUZE MINI VATRENIH Igrali se produžetci, na kraju odlučivali  šesterci, i to je odluka pala u trećoj dodatnoj seriji: naši neće na  Svjetsko prvenstvo!
Dubrovački - SUZE MINI VATRENIH Igrali se produžetci, na kraju odlučivali šesterci, i to je odluka pala u trećoj dodatnoj seriji: naši neće na Svjetsko prvenstvo!

Kad se vrati, nogomet će imati jedno važno novo pravilo koje bi moglo biti  jako korisno
Kad se vrati, nogomet će imati jedno važno novo pravilo koje bi moglo biti jako korisno

Produžeci u Plzenu: Sportingov gol u 105. minuti za četvrtfinale! Viktorija  je pobijedila, ali nije bilo dovoljno / Novi list
Produžeci u Plzenu: Sportingov gol u 105. minuti za četvrtfinale! Viktorija je pobijedila, ali nije bilo dovoljno / Novi list

Pitanja i odgovori u svezi s Pravilima nogometne igre 2016./2017. Pages 51  - 100 - Flip PDF Download | FlipHTML5
Pitanja i odgovori u svezi s Pravilima nogometne igre 2016./2017. Pages 51 - 100 - Flip PDF Download | FlipHTML5

Velikim derbijem Njemačka vraća nogomet | N1 HR

UŽIVO: Nakon 90 minuta igre Benfica vodi 1:0, igraju se produžeci u  Lisabonu / Novi list
UŽIVO: Nakon 90 minuta igre Benfica vodi 1:0, igraju se produžeci u Lisabonu / Novi list

BiH ponovo bez Evropskog prvenstva, Sjeverna Irska bolja nakon penala | N1  BA
BiH ponovo bez Evropskog prvenstva, Sjeverna Irska bolja nakon penala | N1 BA

Protiv Hrvatske je odigrao utakmicu života, a sad poručuje: "Portugal nije  favorit"
Protiv Hrvatske je odigrao utakmicu života, a sad poručuje: "Portugal nije favorit"

Sportske novosti - Vraća se Bundesliga! Čeka nas veliki derbi, a Nijemci će  biti i prvi koji će uvesti novo pravilo
Sportske novosti - Vraća se Bundesliga! Čeka nas veliki derbi, a Nijemci će biti i prvi koji će uvesti novo pravilo

Barbados - Grenada: Najluđa utakmica u povijesti - Index.hr

Produžeci u Londonu, Aubameyang sahranio Valenciju | Germanijak

Nakon dvomjesečne pauze, utakmice Lige petice opet pred nama: Počinje  spektakularnim derbijem
Nakon dvomjesečne pauze, utakmice Lige petice opet pred nama: Počinje spektakularnim derbijem

Dinamo izbacio Cluj nakon nevjerojatne drame, 120 minuta i jedanaesteraca!  - Večernji.hr
Dinamo izbacio Cluj nakon nevjerojatne drame, 120 minuta i jedanaesteraca! - Večernji.hr