Podobá se Chování Vana koolide korvpalli võistlused replika chladně inflace

Homme avatakse Tallinnas Koolide 3x3 korvpalli MM | Korvpall | ERR

LÄÄNELA | Koolide korvpallivõistluse võitis LÜG

Blogi – Eesti naised spordis

Uudised | Avaleht - Saaremaa Korvpall - Korvpalli Kodu Saaremaal

3×3 tänavakorvpalli Tallinna koolide etapp oli edukas - Tallinna Saksa  Gümnaasium
3×3 tänavakorvpalli Tallinna koolide etapp oli edukas - Tallinna Saksa Gümnaasium

3 x 3 korvpallivõistlus Jüris – Randvere kool

Läänemaa KSL võistlused korvpallis poistele võitis LÜGi I võistkond -  Läänemaa Ühisgümnaasium
Läänemaa KSL võistlused korvpallis poistele võitis LÜGi I võistkond - Läänemaa Ühisgümnaasium

LÄÄNELA | 4.-6. klassi poiste korvpalli võitis Lihula Gümnaasium

Kooli sünnipäevale pühendatud korvpall õpilased vs vilistlased 24.03.2016 –  Rocca al Mare Kool
Kooli sünnipäevale pühendatud korvpall õpilased vs vilistlased 24.03.2016 – Rocca al Mare Kool

6.-7.klassi tütarlaste koolidevahelised MV korvpallis. | Mai tänava kool

Kihelkonna Kooli spordipäevik: ALGKLASSIDE KORVPALLI MEISTRIVÕISTLUSED

Audentese neiud võitsid koolide 3x3 korvpalli MM-il hõbemedali - Delfi Sport

Alatskivi kooli noormeeste korvpallimeeskond jäi Tartumaa koolinoorte  meistrivõistlustel napilt medalitest ilma – Juhan Liivi nim Alatskivi Kool
Alatskivi kooli noormeeste korvpallimeeskond jäi Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustel napilt medalitest ilma – Juhan Liivi nim Alatskivi Kool

Poisid võitsid korvpallis | Suure-Jaani Kool

News - Koolispordi Sportland 3x3 finaalturniiri võitjad on Rakvere  Gümnaasium, Keila Kool ja Linnamäe Vene Lütseum
News - Koolispordi Sportland 3x3 finaalturniiri võitjad on Rakvere Gümnaasium, Keila Kool ja Linnamäe Vene Lütseum

TLÜ esindustiimide Fännklubi - TLÜ korvpallinaiskonna mängija sõidab koolide  3x3 korvpalli MM-ile Pekingisse! 21.05.-26.05. toimuvad Pekingis, Hiinas  esimesed koolide 3x3 korvpalli MM võistlused. Rahvusvaheline Koolispordi  Föderatsioon ISF (www ...
TLÜ esindustiimide Fännklubi - TLÜ korvpallinaiskonna mängija sõidab koolide 3x3 korvpalli MM-ile Pekingisse! 21.05.-26.05. toimuvad Pekingis, Hiinas esimesed koolide 3x3 korvpalli MM võistlused. Rahvusvaheline Koolispordi Föderatsioon ISF (www ...

Korvpallivõistluse võitis Haapsalu põhikool - Lääne Elu

Alatskivi kooli 7.-9. kl. noormeestele Tartumaa koolinoorte korvpalli  meistrivõistlustelt 4. koht – Juhan Liivi nim Alatskivi Kool
Alatskivi kooli 7.-9. kl. noormeestele Tartumaa koolinoorte korvpalli meistrivõistlustelt 4. koht – Juhan Liivi nim Alatskivi Kool

Sportland 3×3 Jõgevamaa koolide etapp – Basket3x3.ee

Karlova kooli poisid käisid 3x3 korvpalli võistlustel - Karlova