mince Desítky Těžký kamion auktion lindshammar handmade skål vas Evakuace dotek Integrální

LINDSHAMMAR, vas & skål
LINDSHAMMAR, vas & skål

Se produkter som liknar Lindshammar Lena Hansson Sten.. på Tradera  (524904072)

SKÅLAR, VAS, 3 delar, glas, Lindshammar. Glas - Övrigt - Auctionet

Se produkter som liknar Lindshammar,.. på Tradera (514382336)

Slutpris för LINDSHAMMAR
Slutpris för LINDSHAMMAR

Gunnar Nylund, kannor, 2 st, skål och vas, Rörstrand, 1940-tal. - Bukowskis

Se produkter som liknar Lindshammar Catti Åselius Li.. på Tradera  (519933403)

VASER 2 st samt SKÅL, glas, Gunnar Ander, Lindshammar. Glas - Övrigt -  Auctionet

Lindshammar Cattis Åselius-Lidback blå glasskål med fåglar - Secondhand.se

Vas / Glasvas Lindshammar Gunnar Ander retro vi.. | Köp på Tradera  (525475635)

GLASSKÅL, Lindshammar, Sverige. Glas - Serviser - Auctionet

ERIK HÖGLUND, skål samt vas, blått glas | Barnebys

Se produkter som liknar Lindshammar, stor skål handm.. på Tradera  (521075841)

SKÅL OCH VASER, 3 delar, glas, bl a Bertil Vallien, Kosta, signerade. -  Bukowskis

VAS SAMT SKÅL, glas, Göran Wärff, Kosta, signerade. - Bukowskis

Liten Vas Från Lindshammar Swed.. | Köp från HR-Trading på Tradera  (388529073)

VASER, SKÅLAR, 7 st, glas, Lindshammar , Orrefors m m. Glas - Övrigt -  Auctionet

CATTIS ÅSÉLIUS-LIDBECK. Skål, signerad, Lindshammar Glasbruk. | Barnebys

Gunnar Nylund, vaser, 2 st samt skål, Rörstrand. - Bukowskis

Tobias Møhl, vas, glas, Ebeltoft, Danmark, daterad 2001. - Bukowskis

Johan Fors Stor Design Skål Handmad.. | Köp från Footly på Tradera  (525754428)

VAS OCH SKÅL, glas, Göran Wärff, Kosta, Unik, signerade. - Bukowskis