Home

cukr Nový Zéland Doufejme ülikooli korvpalli mv ttüs Banzai Hloupý Hymnus

Tartu Ülikool astus Balti liigas suure sammu veerandfinaali suunas |  Korvpall | ERR
Tartu Ülikool astus Balti liigas suure sammu veerandfinaali suunas | Korvpall | ERR

Tartu Ülikooli korvpallikool - Tartu Ülikool/Eviko U16 vanuse  karikavõistluste hõbe 🥈 Haapsalus toimunud u16 vanuse karikavõistluste  finaalis pidi TÜ/Eviko tunnistama TTÜ KK paremust 56:75 Punktid: Heinakroon  21p. Savva 12p. Rivik 9p. Raudsepp
Tartu Ülikooli korvpallikool - Tartu Ülikool/Eviko U16 vanuse karikavõistluste hõbe 🥈 Haapsalus toimunud u16 vanuse karikavõistluste finaalis pidi TÜ/Eviko tunnistama TTÜ KK paremust 56:75 Punktid: Heinakroon 21p. Savva 12p. Rivik 9p. Raudsepp

Korvpalli meistriliiga: Rapla sai 22 punktiga jagu TTÜ-st | Korvpall | ERR

Selgus korvpalli Balti liiga lõplik formaat - Rocki osalemine sõltub  eurosarja edust - Delfi Sport
Selgus korvpalli Balti liiga lõplik formaat - Rocki osalemine sõltub eurosarja edust - Delfi Sport

tartu ülikool/eviko – Lehekülg 2 – Korvpall24.ee

Tallinna Meistrivõistlused korvpallis - Beiträge | Facebook

TTÜ Korvpallikool - Beiträge | Facebook

Tartu Rock teenis Tallinnas üllatuskaotuse - Korvpall - Postimees Sport:  Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Tartu Rock teenis Tallinnas üllatuskaotuse - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

ttü kk – Lehekülg 3 – Korvpall24.ee

Uudised | Avaleht - Saaremaa Korvpall - Korvpalli Kodu Saaremaal

FOTOD | Korvpalli meistriliiga TTÜ KK - Tartu Ülikool/Rock | Korvpall | ERR

Tallinna Meistrivõistlused korvpallis - Opslag | Facebook

Uudised - Tartu Ülikool/Eviko U16 teenis EYBL-i etapil Riias 3. koha, TTÜ  KK jäi kahjuks võiduta
Uudised - Tartu Ülikool/Eviko U16 teenis EYBL-i etapil Riias 3. koha, TTÜ KK jäi kahjuks võiduta

Kalev/Cramo tagamängija liitub TTÜ-ga | Korvpall | ERR

Korvpalli meistriliiga kogub tuure! Pärnu üllatas TTÜ-d, Kalevite duellis  jäi peale Cramo - Delfi Sport
Korvpalli meistriliiga kogub tuure! Pärnu üllatas TTÜ-d, Kalevite duellis jäi peale Cramo - Delfi Sport

Tallinna Meistrivõistlused korvpallis - Home | Facebook

Tallinna Meistrivõistlused korvpallis - Stardivad Tallinna Meistrivõistlused  2018 naiste ning meeste sarjades. Naiste sarja registreerus sel hooajal  rekordilised kuus võistkonda: Tallinna Ülikool, OSK, Audentese SK, KK  Tallinn, Keila KK ja BC Star.
Tallinna Meistrivõistlused korvpallis - Stardivad Tallinna Meistrivõistlused 2018 naiste ning meeste sarjades. Naiste sarja registreerus sel hooajal rekordilised kuus võistkonda: Tallinna Ülikool, OSK, Audentese SK, KK Tallinn, Keila KK ja BC Star.

TTÜ jäi Balti liigas alla Jekabpilsile | Korvpall | ERR

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond sai koduliigas üllatuskaotuse | Korvpall |  ERR
Tartu Ülikooli korvpallimeeskond sai koduliigas üllatuskaotuse | Korvpall | ERR

Kalev alistas põhiturniiri viimases mängus Valga ja kohtub veerandfinaalis  TTÜ-ga | Korvpall | ERR
Kalev alistas põhiturniiri viimases mängus Valga ja kohtub veerandfinaalis TTÜ-ga | Korvpall | ERR